• Welcome to RolePlay.ro Community. Please login or sign up.
March 29, 2024, 05:33:48 AM

O noua sesiune BG/IWD

Started by Redrake, July 09, 2007, 05:31:07 PM

Previous topic - Next topic

RedDevil

Eu am avut niste treaba...I'm throwing a party tonight. :cool: Bnauiesc ca maine o sa fiu ok for playing. :D  

Redrake

Distractie placuta!
Am intrat pe save game ca sa fac niste screenshoturi la rating-ul fiecaruia:
La numar de inamici, RedDevil e pe primul loc, Bogy pe ultimul (dar el a venit mai tarziu).




RedDevil

Well, well, nu ma asteptam sa am eu cel mai mare numar de kill-uri. :D L-am luat pe Minsc(de fapt si el a venit mai tarziu, dar nu de pune :p ). Daca era Korgan in party, sigur m-ar fi luat. :))  

Redrake

In weekend nu stiu sigur daca vom putea, ca la mine programul e mai variabil. Daca e cazul, va anunt eu (daca aveti si voi timp, bineinteles). Dar mai pot sa joc luni si marti. De miercuri, s-ar putea sa plec din Bucuresti.

night_hawk

Sambata + Duminica -> njet for me :)
Quote"Fate shapes us just as we shape it."

Redrake

Atunci ramane pe luni, daca nu cumva sunt ince vreo 2 liberi pentru un IWD1 sau 2. ;)  

RedDevil

Eu joc oricare, desi as prefera IWD2, ca m-a "prins" destul de tare jocul. Daca joaca cienva IWD2... :)  

Redrake

Nu il am instalat, dar nu-i problema. Daca mai e inca cineva disponibil putem incerca asa cum am facut toamna trecuta cu Keeper si Korras. Fiecare cu cate 2 caractere. ;)  

RedDevil

Jucam azi? Eu am putina treaba acum dar in jumatate de ora-o ora e ok pentru mine.

RedDevil

Mai jucam? Eu acum sunt in Iasi, deci azi nu pot.

Redrake

Atunci ramane peste o saptamana (nu stiu exact cand), ca eu maine dimineata plec la munte. ;)  

night_hawk

Eu plec in Germania pentru 2 saptamani... bye bye.
(Poate convingeti unu * Daemian sa instaleze BG2 si sa joace in locul meu. Sau pe altcineva (nu-mi vine nimeni acum)).
Quote"Fate shapes us just as we shape it."

Redrake

Sau trecem la IWD2 (iar).

Redrake

Eu incepand de maine sunt liber cu exceptia catorva zile la mijlocul saptamanii viitoare. Asa ca putem relua (desi vad ca Night nu s-a intors inca) sau sa incepem un IWD 1 sau 2.

RedDevil

Eu as juca, indiferent daca e BG2 sau IWD2(pe astea le am instalate). Sa vedem totusi daca mai gasim pe cineva...

Redrake

Deocamdata se pare ca nu se poate. Imi merge mie foarte prost net-ul zilele astea. Mi se tot intrerupe. :hmm:  

night_hawk

Eu in schimb m-am intors...
Quote"Fate shapes us just as we shape it."

Redrake

Da, dar saptamana asta nu se mai poate. Mama mea a iesit astazi din spital si trebuie sa am grija de ea zilele astea. Poate de luni incolo putem sa-i dam drumul. ;)  

Orkish

Propun eu un IWD2 cu cate charuri vrea fiecare(nu mai mult de 2:P)!
Ce ziceti?Facem un plan de clase sau de sincronizare.
Pot eu sa fiu host-ul,nu-i problema!
Some races are good and some are bad,but none are as good as the half-elf's.CIUDA!!!