• Welcome to RolePlay.ro Community. Please login or sign up.
April 18, 2024, 06:11:38 PM

Probleme Site

Started by Bogy, May 29, 2006, 10:02:02 PM

Previous topic - Next topic

alex_reluarea

Bravo baietzi, merge site-ul. M-am speriat cand am vazut, nu ma asteptam :) f bine

allah

Veste buna :)
Nu mai ramane decat sa-l finisati (are inca multe erori) si totul se va intoarce la normal.
P.S. Bagati sigla trafic si pe forum.
Nerevar Moon-an-Star
----------Old name: Dan--------

Daemian

O daaaaaa! Nu stiam eu ce naiba se tot vb aici despre site ca eu tot forum vedeam cand deschideam bookmark-ul. Se pare ca www.roleplay.ro face auto redirect catre forum, iar adresa "site-ului" este doar roleplay.ro (fara www) :mda:  
There is no such thing as innocence... only degrees of guilt

Bogy

November 10, 2006, 10:32:45 AM #43 Last Edit: November 10, 2006, 10:33:37 AM by Bogy
QuoteVeste buna :)
Nu mai ramane decat sa-l finisati (are inca multe erori) si totul se va intoarce la normal.
P.S. Bagati sigla trafic si pe forum.
Pai zi si tu ce erori ca sa le corectam, ne lasi asa in supans....

@Daemian Site-ul poate fi accesat si de la www.roleplay.ro si de la roleplay.ro.
Bogy the Great Druid

Daemian

Acuma da, dar pana acum vreo 2 zile cand intram pe www.roleplay.ro imi intra direct pe forum
There is no such thing as innocence... only degrees of guilt

allah

November 12, 2006, 10:23:55 AM #45 Last Edit: November 12, 2006, 10:24:18 AM by allah
Pai, defapt, am dat doar de doua erori, una fiind destul de importanta:
- nu imi este afisat avatarul;
- daca vreau sa vizualizez un review (accesand un link de la o stire) imi spune ca nu sunt autorizat.
Ca o sugestie, propun sa puneti in meniul principal si un link catre Reviews si altul catre Previews (astea sunt printre cele mai importante la un site), de indata ce rezolvati problema de mai sus.
Oricum, felicitari pentru ca ati repus site-ul in functiune :)
Nerevar Moon-an-Star
----------Old name: Dan--------

Bogy

Sugestie: delogheaza-te si relogheaza-te. Nu am cum sa imi dau seama de aceste erori datorita faptului ca mie imi merge bine totul. Si zona de previews e de fapt prima pagina a site-ului.
Bogy the Great Druid

allah

Tot nu imi afiseaza avatarul. Ma rog, asta e o problema minora, care poate sa fie chiar de la mine.
Cu preview-urile nu am prea inteles ce vrei sa spui. Cand dau www.roleplay.ro (prima pagina) sunt dus la stiri, care, e adevarat, sunt facute ca niste preview-uri. Oricum, review-urile tot nu stiu cum sa le accesez, ca sa le vad. Daca dau sa intru, de exemplu, la testul lui Oblivion, intrand din link-ul de la prima stire, imi zice ca nu sunt autorizat.  
Nerevar Moon-an-Star
----------Old name: Dan--------

Redrake

Eu iti vad avatarul asa ca e posibil sa fie de la browserul tau.

allah

Zic ca pe site nu-l vad. Pe forum e totu' bine.
Nerevar Moon-an-Star
----------Old name: Dan--------

night_hawk

November 12, 2006, 06:57:32 PM #50 Last Edit: November 12, 2006, 06:57:45 PM by night_hawk
hmmm, are dreptate

Quote
! Eroare !

Scuze
Nu esti autorizat sa vizualizezi Review-urile.
Quote"Fate shapes us just as we shape it."

Ktav

ar trebui sa mearga acum sa vedeti reviewurile...

problema cu avataru o am si eu :)
"I see a thousand graveyard planets and an eternity of hate and hunger."

Keeper

Grats pentru repunerea pe picioare  site-ului. GG! :)
"Nestiinta nu-i o dovada, ignoranta nu-i un argument" - Spinoza

RedDevil

Well, well, n-am mai intrat de mult pe-aici si ce surpriza placuta ma astepta. Merge site-ul. :D De-acum ca am calculator si net o sa-mi reiau activitatea pe forum. :D  

Redrake

QuoteDe-acum ca am calculator si net o sa-mi reiau activitatea pe forum. :D
E o amenintare sau o constatare? :D  

Revans Shadow

Yay! Merge again! :D
Zilele astea mi-am reamintit si eu parola, ca o uitasem  *blush*
Congrats! :D :cheers:
"Sometimes love's better off [span style=\'color:magenta\']dead..."[/span]

RedDevil

QuoteE o amenintare sau o constatare?
Cum nu prea am mai vazut pe aici useri cu care m-am inteles cat se poate de "bine", de-a lungul timpului, cred ca ramane constatare. :D  

Ktav

November 19, 2006, 06:08:29 PM #57 Last Edit: November 19, 2006, 06:09:02 PM by K'tav
welcome back both of you! mi'era dor de voi, mai dati culoare forumului :hug:

:D
"I see a thousand graveyard planets and an eternity of hate and hunger."

Daemian

Quotewelcome back both of you! mi'era dor de voi, mai dati culoare forumului :hug:

:D
Iar restul dau contur :pmov  
There is no such thing as innocence... only degrees of guilt

Revans Shadow

Quotewelcome back both of you! mi'era dor de voi, mai dati culoare forumului :hug:

:D
Aww... thank ye :hug:
De acuma s-ar putea sa dau mai des :D :D
"Sometimes love's better off [span style=\'color:magenta\']dead..."[/span]