• Welcome to RolePlay.ro Community. Please login or sign up.
March 29, 2024, 05:15:53 AM

bg2 multiplayer

Started by Keeper, May 06, 2006, 09:25:30 AM

Previous topic - Next topic

Redrake

March 21, 2007, 12:42:52 PM #180 Last Edit: March 21, 2007, 12:43:10 PM by Redrake
QuoteAs intra eu, dar n-am avut timp sa ma apuc serios de joc si mi-e ca o sa dau peste ceva spoilere. Nu stiu cat ar fi de indicat...
Ba din contra, e chiar mai bine asa. Eu cu Divizor, Night Hawk si Till ne distram de minune mai ales la anumite faze mai necunoscute unora dintre noi. Oricum, atata vreme cat nu incerci sa joci de capul tau si te intelegi cu ceilalti privind strategia, nu ar trebui sa fie nici o problema.

RedDevil

Avand in vedere ca am trecut prin BG1, am jucat putin din IWD1, fara sa mai spun de NWN, care e si el d&d, in ceea ce priveste personajul si stilul de joc cred ca m-as descurca. We're a team, deci tre' sa avem niste strategii comune. :D  

night_hawk

Am vaga impresie ca ar fi mai distractiv sa joci si sa termini BG2 pentru prima data in multiplayer. Nu am de unde sa stiu ca, na, n-am apucat asa ceva :)
Quote"Fate shapes us just as we shape it."

Redrake

QuoteAm vaga impresie ca ar fi mai distractiv sa joci si sa termini BG2 pentru prima data in multiplayer. Nu am de unde sa stiu ca, na, n-am apucat asa ceva :)
Aminteste-ti ce amuzante erau reactiile lui Till, mai ales cand l-am luat pe Edwin ca sa ii rezolvam quest-ul. :D  

night_hawk

Quote
QuoteAm vaga impresie ca ar fi mai distractiv sa joci si sa termini BG2 pentru prima data in multiplayer. Nu am de unde sa stiu ca, na, n-am apucat asa ceva :)
Aminteste-ti ce amuzante erau reactiile lui Till, mai ales cand l-am luat pe Edwin ca sa ii rezolvam quest-ul. :D
Good Point :D
Quote"Fate shapes us just as we shape it."

Keeper

In principiu cred ca sunt si eu disponibil (desigur depinde de zi :) )...poate de data asta e cu noroc :D
"Nestiinta nu-i o dovada, ignoranta nu-i un argument" - Spinoza

Redrake

Poate saptamana viitoare, ca in week-endul asta nu pot eu.

Keeper

"Nestiinta nu-i o dovada, ignoranta nu-i un argument" - Spinoza

Redrake


Keeper

bump mai facem ceva cu asta? :D
"Nestiinta nu-i o dovada, ignoranta nu-i un argument" - Spinoza

night_hawk

Ar fi fain sa mai facem ceva... dar dureaza... propun UT2004 :D
Quote"Fate shapes us just as we shape it."

Redrake

Quotebump mai facem ceva cu asta? :D
Save-ul de anul trecut e inca in joc, avand in vedere ca nu l-am dezinstalat. ;)  

Redrake

In sfarsit am dezinstalat BG2. Am avut probleme cu un virus foarte pacatos care mi-a distrus (corupt) o gramada de fisiere. In special jocurile si toate fisierele execuatabile cu auto-instalare. BG2 era printre ele. Probabil ca voi proceda la un fresh install, dar deocamdata e doar BG1. ;)  

RedDevil

Chiar, mai are cineva de gand sa joace BG2 multiplayer? Eu am intrat in vacanta si am tot timpul.

Redrake

Eu imi fac vacanta cand vreau. :D Dar trebuie sa se stranga cel putin 3.

night_hawk

Eu vacanta asta ma apuc de lucru intensiv la info. Dar, cred ca pot prinde perioade cand pot juca ;) De fapt... aproape sigur.
Quote"Fate shapes us just as we shape it."

Redrake

Se pare ca in curand o sa reusesc sa incep ceva jocuri BG sau IWD cu unii de pe Chosen of Mystra. Dar cred ca ar fi loc si pentru ceva romani. ;)